• Aktuality
Štědrovečerní běh Zahradní čvtrí
Autor: Hana Slováková|27. prosinec 2016
Nabídka měsíce
Na start 28. ročníku štědrovečerního běhu Zahradní čtvrtí se 24. prosince postavilo 125 závodníků.

V kategorii 0–6 let běželo 27 dětí, na prvním místě doběhl Marian Michálek před druhým Radimem Procházkou a třetím Janem Smutným. Z dívek byla nejlepší Julie Slámová, druhá Kateřina Pešáková a třetí doběhla Ema Sámová. Mezi staršími dětmi (7–9 let) z 20 běžců zvítězil Jakub Jan Skýba, druhý byl Radim Hájek a třetí Václav Stacke. V kategorii  dívek zvítězila Sabina Michálková, druhá doběhla Michala Hrbáčková a třetí byla Veronika Kořínková. Před hlavním závodem dospělých ještě následoval souboj dívek a chlapců ve věku 10–14 let, kterých se do závodu přihlásilo 14. Nejlepší Tomáš Martinec byl v cíli následován druhým Petrem Kmentem a třetím Šimonem Slámou, z dívek byla nejlepší Adela Píšová, druhá doběhla Veronika Urbancová a třetí Jolana Juříková. V napjatě očekávaném souboji 40 mužů a 24 žen zvítězil Vojtěch Sýkora, na druhém místě doběhl Štěpán Mudrák a třetí místo vybojoval Libor Černocký. První ženou v cíli byla Magda Jánková následována druhou Renatou Michálkovou a třetí Dagmar Hubáčkou ml.

run_function('hash','po-modules-photogallery','54927','global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(\'1280\'); $wc[\'id\']=(($GLOBALS[\'interpret\']->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(\'54927\'); $wc[\'unique_id\']=(($GLOBALS[\'interpret\']->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[\'function_id\']=\'po-modules-photogallery\';','a:0:{}'); ?>