• Aktuality
Štědrovečerní běh Zahradní čtvrtí
Autor: Redakce|27. prosinec 2017
Nabídka měsíce
Tradičního již 29 ročník štědrovečerního běhu Zahradní čtvrtí se 24. prosince zúčastnilo 113 závodníků.

V kategorii 0–6 let běželo 20 dětí, na prvním místě doběhl Jan Smutný před druhým Marianem Michálkem třetím Tomášem Pilkou. Z dívek byla nejlepší Emilie Slámová, druhá Kristýna Máčalová a třetí doběhla Viktorie Stackeová. Mezi staršími dětmi (7–9 let) z 18 běžců zvítězil Štěpán Plášek, druhý byl Jakub Linhart a třetí Lukáš Plášek. V kategorii  dívek zvítězila Sabina Michálková, druhá doběhla Klára Sedláčková a třetí byla Julie Slámová. Před hlavním závodem dospělých ještě následoval souboj dívek a chlapců ve věku 10–14 let, kterých se do závodu přihlásilo 13. Nejlepší Petr Kment byl v cíli následován druhým Janem Chromým a třetím Šimonem Slámou, z dívek byla nejlepší Karolina Chromá, druhá doběhla Adéla Pišová a třetí Agáta Křenková. V napjatě očekávaném souboji 37 mužů a 25 žen zvítězil Vojtěch Sýkora, na druhém místě doběhl Libor Černocký a třetí místo vybojoval Štěpán Mudrák. První ženou v cíli byla Magda Janková následována druhou Barbarou Vavrysovou  a třetí Zuzanou Saňákovou.

run_function('hash','po-modules-photogallery','56872','global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(\'1409\'); $wc[\'id\']=(($GLOBALS[\'interpret\']->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(\'56872\'); $wc[\'unique_id\']=(($GLOBALS[\'interpret\']->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[\'function_id\']=\'po-modules-photogallery\';','a:0:{}'); ?>