• Aktuality
FK Luhačovice B – Paseky Zlín 1:4 (1:2)
Autor: Martin Coufalík|7. listopad 2012
Nabídka měsíce

Domácí zažili šokující úvod zápasu, již po čtvrthodině hry prohrávali 0:2. Paseky se prosadily pokaždé po rychlém protiútoku. Hra se poté vyrovnala a spíše tlačili domácí.

Hrozili především po standartních situacích. A z jedné z nich se po půl hodině hry prosadil přesně umístěnou hlavičkou Červenka. Do druhé půle nastoupili Luhačovice aktivně a vyrovnání viselo na vlásku. Ovšem obrana hostů odolávala tlaku domácích. A z ojedinělé šance  opět udeřili. Po nedůslednosti v obraně domácích se k míči dostal jeden z útočníků, udělal kličku brankáři a dvacet minut před koncem prakticky rozhodl o osudu utkání. Domácí poté otevřeli hru, ale nemohli naleznout recept na dobře propracovanou obranu Pasek. Na konci zápasu hosté ještě navýšili vedení lobem přes brankáře na konečných 1:4.