Fotbalový klub Luhačovice B – SK Vlachovice B 7:1 (4:0)
Autor: Martin Coufalík|10. listopad 2014
Nabídka měsíce

Luhačovská rezerva poté co sesadila z vedoucí pozice v tabulce výpraskem mužstvo Sehradic čekala rezerva Vlachovic.

Domácí se do svého soupeře zakousli od první minuty a byla jen otázka času, kdy přijde první branka. Ta přišla po 12. minutách hry, kdy se po pravé straně uvolnil Svoboda, předložil míč Netíkovi, který prostřelil Hovězáka 1:0. Dvě minuty na to mohla být situace pro domácí ještě růžovější, ale obrovskou šanci spálil kapitán Slezák. V 19. minutě se do vápna krásně proháčkoval Netík a své sólo zakončil druhou brankou! Domácí hosty prakticky k ničemu nepustili a diktovali tempo hry. V 28. minutě se po rohovém kopu dostal k odraženému míči Liška a jeho střelu ještě nešťastně tečoval jeden z obránců hostů do protipohybu brankáře 3:0! V 32. minutě se do první větší šance dostali i hosté, ale Dorůška slabou ranou nevystrašil Coufalíka. Ve 42. minutě pronikl po pravé straně Netík, předložil míč Svobodovi, který ho uklidil přesně k tyči 4:0. Utkání bylo po poločase prakticky rozhodnuto a tak domácí prostřídali. Ze hry šel střelec dvou branek Netík a Liška do hry Šerý a Křenek. V 52. minutě po centru do pokutového území vyskočil Šerý a krásným koníkem nedal Hovězákovi šanci 5:0. V 60. minutě se za obranu domácích dostal Kolouch, jeho šanci zlikvidoval Coufalík a následnou dorážku Vlčka zastavil skluzem na brankové čáře kapitán Slezák. Z následného rohu hosté už vstřelili čestnou branku, když se prosadil hlavou Hodulík 5:1. V 84. minutě se po pěkné kombinaci dostal do pokutového území Bartek, posunul míč Šerému, který vstřelil svou druhou branku. Dvě minuty na to napřáhl ze 30 ti metrů Coufalík, brankář Hovězák s vypětím všech sil vyrazil míč před sebe a důrazný Šerý, jej propasoval do brány a vsítil tak svůj čistý hattrick. Béčko se tak v podzimní části dočkalo po Slezákovi a Svobodovi již třetího střelce hattricku. Výhrou 7:1 tak upevnila rezerva Luhačovic své postavení na čele tabulky.
Branky: Netík 2x, Liška, Svoboda, Šerý 3x – Hodulík