• Aktuality
FK Luhačovice – SFK Elko Holešov
Autor: Martin Coufalík|27. srpen 2013
Nabídka měsíce

Do utkání vstoupili domácí skvěle, již po čtyřech minutách vyslal Haloda do sóla Davida Červenku, který s přehledem proměnil 1:0.

Do dvacáté minuty kralovali na hřišti pouze domácí, ale poté přestali hrát, a Holešov se začal pozvolna dostávat do šancí. Zvyšující tlak vygradoval v 38. minutě, kdy po špatně odkopnutém míči brankářem Jelínkem, se dostali hosté do přečíslení, a po pěkné narážečce vyrovnal Řehák. V poslední minutě se hosté mohli dostat do vedení a to, když Chudárek postupoval sám na Jelínka, ale ten ho skvěle vychytal. Do druhé půle vstoupili domácí jako uragán a v 53. minutě se po rohovém kopu prosadil na zadní tyči zcela nehlídaný Košárek 2:1. Hosté si v celém druhém poločase vypracovali jedinou tutovku a to po rohovém kopu zamířil hlavou těsně nad Řehák. Utkání tak mohl rozhodnout v 73. minutě David Červenka, který postupoval sám na brankáře, ale těsně minul. Luhačovice  trpělivě hlídaly svůj náskok a do konce zápasu, nepustily soupeře do vážnější šance .

Branky: David Červenka, Košárek – Řehák