• Aktuality
FK Luhačovice B – Šanov 2:2 (2:1)
Autor: Martin Coufalík|9. září 2013
Nabídka měsíce

Béčko po těsné prohře ve Slopném chtělo naplno bodovat s Šanovem. Do utkání lépe vstoupil Šanov, který se po narážečce dostal sám před bránu a prostřelil Kuchaře 0:1. Luhačovická rezerva poté přidala a v 26. minutě rozehrál Piják rohový kop a jeden z bránících hračů si míč nešťastně srazil do vlastní brány 1:1. Šanov se snažil především bránit a Luhačovicím se dlouho nedařilo kombinací překonat obranu. Až v 43. minutě pronikl do vápna Křenek a přesnou nahrávkou našel naběhnutého Košárka, který zavěsil 2:1. Ve druhé půli se domácí snažili navýšit náskok, ale mnoho šancí zahodili a tak přišel trest. V 69. minutě se po rohovém kopu dostal k míči Lukáš Krajíček a prostřelil vše, co mu stálo v cestě 2:2. Šanov trpělivou hrou v obraně tak dovedl utkání k remíze 2:2.

Branky: vlastní, Košárek – Ščuglík, Krajíček