• Aktuality
FK Luhačovice – Vigantice 2:3 (1:3)
Autor: Martin Coufalík|9. září 2013
Nabídka měsíce

Domácí po skvělém vstupu do sezony chtěli naplno bodovat v zápase s Viganticemi. Vše tomu z počátku nasvědčovalo, domácí trpělivě tlačili svého soupeře a ze vzrůstajícího tlaku se dostali do vedení již v 17. minutě.

Tomáš Haloda rozehrál volný přímý kop a po špatném vyběhnutí brankáře Slováka míč zapadl do brány 1:0. Vedoucí branka ovšem domácí uspala a zažili nejhorší desetiminutovku v sezóně. Nejprve v 26. minutě se hosté dostali po odvráceném rohu k rychlému protiútoku a Vokáč přesnou ranou k tyči srovnal. Tři minuty na to hosté zahrávali rohový kop, k odraženému míči se dostal zkušený Radim Kučera a jeho střela z voleje zaplula k pravé tyči 1:2. Za dalších pět minut, bylo s domácími ještě hůře, po rohovém kopu se prosadil hlavou zcela nehlídaný Polách 1:3. Domácí zamíchali do druhé půle sestavou a změna byla vidět hned od první minuty. Zatlačili Vigantice kolem pokutového území a v 48. minutě po standartní situaci propadl míč k Ondřeji Rejdovi, který se nemýlil 2:3. Luhačovice trochu otevřely hru a to Viganticím vyhovovalo k rychlým protiútokům. V 56. minutě musel střídat pro zranění domácí brankář Jelínek. Jeho nástupce Kuchař se zapotil hned v 60. minutě a to když se na branku řítil sám Macíček, ale jeho tutovku skvěle pokryl. Luhačovice si ve druhé půli vypracovali velkou převahu, ale Vigantice svůj náskok z první půle udržely a tak si připsal vedoucí tým tabulky první porážku.

Branky: Haloda, Rejda – Vokáč, Kučera, Polách