• Aktuality
FK Luhačovice B – Štítná nad Vláří B 6:0 (3:0)
Autor: Martin Coufalík|7. říjen 2013
Nabídka měsíce

Do první šance zápasu se dostali hosté, když se po špatné rozehrávce dostal k míči Pinďák, ale svou střelu namířil těsně vedle. I druhou šanci si připravili hosté.

Volný přímý kop ze vzdálenosti 30 ti metrů namířil Fagulec přímo na bránu, ale brankář domácích si s ní nadvakrát poradil. Po této šanci začali získávat čím dál tím větší převahu domácí a trpělivou kombinací čekali na svou šanci. Po půl hodině hry se po pěkné narážečce na jeden dotek dostal k míči Marek Polách a bombou pod břevno otevřel skóre 1:0. Pět minut na to rozehrál Polách přímý kop přesně na Peška, který přehodil Tkadlece 2:0. V nastaveném čase první půle posunul Hubáček míč na ostrostřelce Polácha a ten z 25 metrů nádherně vymetl horní roh 3:0. Do druhé půle nastoupili domácí aktivně a nechtěli připustit žádné komplikace. V 64. minutě pronikl po pravé straně Pešek a přihrávkou pod sebe našel Polácha, který zkompletoval hattrick. V 75. minutě pěkně nacentroval za obranu Polách na Rejdu, který obešel brankáře a zvýšil na 5:0. Minutu před koncem se dostali ke slovu opět domácí a z přímého kopu poslal projektil k tyči Marek Polách a uzavřel tak utkání na konečných 6:0. Utkání mělo jednu velkou hvězdu a to středopolaře Marka Polácha, který čtyři branky sám vstřelil a na dvě nahrál.

Branky: Polách 4x, Pešek, Rejda