• Aktuality
FK Luhačovice – Spytihněv 3:2 (2:1)
Autor: Martin Coufalík|7. říjen 2013
Nabídka měsíce

Domácí vstoupili do utkání jako uragán a již v 6. minutě se po rohovém kopu prosadil Ševčík 1:0. Po čtvrthodině hry doslova vymíchal obranu David Červenka, ale jeho střela šla těsně vedle pravé tyče.

Poté se začali prosazovat hosté, ale na přihrávku od Sklenáře jen těsně nedosáhl Horsák.  Za minutu na to, ale hosté po rychlém kontru vyrovnali, a to když Horsák zcela sám prostřelil Soukeníka. Luhačovice tato branka nabudila a prakticky do konce poločasu přimáčkla Spytihněv, před své pokutové území. Po půl hodině hry zahrávali domácí rohový kop, a zcela volný Rejda poslal domácí do vedení 2:1. V poslední pětiminutovce první půle měly Luhačovice dvě obrovské šance na navýšení vedení. Nejdříve šel po rychlém protiútoku sám na brankáře Červenka, jeho pokus Hájek skvěle pokryl a fantasticky vytěsnil i dorážku Bernátka. Z následného rohu pak Ondřej Červenka otřel hlavičkou tyč. Do druhé půle lépe vstoupili hosté a ze zvyšujícího se tlaku se dočkali vyrovnání. V 59. minutě po krásném centru za obranu vyrovnal Baier 2:2. Poté se hrál vyrovnaný fotbal, ale do šancí se ani jedno z mužstev moc nedostávalo. Utkání tak rozhodla 84. minuta, do vápna pronikl David Červenka, našel zcela volného Halodu, který propálil Hájka 3:2.

Branky: Ševčík, Rejda, Haloda – Horsák, Baier