• Aktuality
FK Luhačovice B – FC Start Mirošov 5:0 (1:0)
Autor: Martin Coufalík|14. říjen 2013
Nabídka měsíce

Do utkání lépe vstoupili domácí a nátlakovou hrou zatlačili Mirošov před své pokutové území. Ovšem obrana hostů odolávala a nepouštěla domácí do zakončení.

Do vedení se tak domácí dostali až po půl hodině hry. Netík si pěkně narazil míč s Novosadem a svůj průnik do pokutového území zakončil přesnou střelou na zadní tyč 1:0. Hosté zahrozili až pět minut před koncem první půle. Po nepřesnostech v domácí obraně se snažil Strouhal přehodit brankáře domácích, ale ten jeho pokus lapil. Vedení domácích mohl na konci první půle navýšit Křenek, ale jeho slabý pokus zlikvidoval Šenkeřík. Do druhé půle nemohli domácí nastoupit lépe, již po minutě hry napřáhl z dvaceti metrů Marek Polách a jeho bomba zaplula přesně k levé tyči 2:0. Luhačovice trpělivě kombinovaly a tak se na třetí zásah nemuselo dlouho čekat. V 55. minutě pronikl po pravé straně Michna a předložil míč Jančářovi, který se nemýlil 3:0. Na další zásah jsme si museli počkat až do 76. minuty. Bača vysunul Jančáře, s jehož pokusem si brankář hostů ještě poradil, ale na dorážku Michny už byl krátký 4:0. Na konečných 5:0 pak v úplném závěru upravil skóre další povedenou ranou Polách.

Branky: Netík, Polách 2x, Jančář, Michna