• Aktuality
FK Luhačovice – FC Velké Karlovice 4:0 (3:0)
Autor: Martin Coufalík|14. říjen 2013
Nabídka měsíce

Po vydřeném vítězství se silnou Spytihněví chtěli domácí naplno bodovat i se třetím celkem tabulky z Velkých Karlovic.

Lepší vstup do utkání si domácí nemohli přát. Již ve druhé minutě Rejda nacentroval za obranu a Haloda našel z první Ondřeje Červenku, který přehodil vyběhnutého Sváčka 1:0. Prakticky ihned po rozehrávce hosté vytvořili obrovskou hrubici a střelec David Červenka obstřelil brankáře 2:0. Hosté byli jako opaření a na jejich bránu se valil jeden útok za druhým. V 18. minutě, domácí zahrávali rohový kop, Hrnčiřík vrátil hlavičkou míč před bránu a Ondřej Červenka nadvakrát prostřelil brankáře. Až po tomto momentu začali hosté lépe kombinovat a dostávat se do šancí. Tu první si vypracovali po 27 minutách, kdy Škrobákem napálený míč vyrazil Soukeník. Dvě minuty na to si hosté vypracovali asi největší šanci první půle. Po rohovém kopu se dostal k odraženému míči Vašut, ale jeho střelu fantasticky vyrazil Soukeník na roh.

Ve 34. minutě hosté špatně rozehráli rohový kop a do úprku se hnal David Červenka, kterého ovšem nedovoleně zastavil Maliňák, a jelikož to byla pro něj, již druhá žlutá karta tak putoval pod sprchy.  V 37. minutě se individuálně prosadil ve vápně Haloda a jeho střelu zastavila tyč! Do druhé půle nastoupili hosté aktivněji a i v deseti se snažili s výsledkem něco udělat. Luhačovice, ale trpělivě bránily a nepustily hosty k vážnějšímu ohrožení branky. Emoce vyvolala 74. minuta a to kdy po skluzu zezadu Ondřejka doslova sestřelil Milana Lišku a inkasoval rovnou červenou kartu. V 80. minutě se do vápna po pěkné narážečce dostal Marek Polách a prostřelil vše co mu stálo v cestě 4:0.  Domácí tak upevnili vedení v tabulce a po deseti kolech mají náskok pěti bodů.

Branky: Červenka O. 2x, Červenka D., Polách

Červené karty: Maliňák, Ondřejka oba Velké Karlovice