• Aktuality
FK Luhačovice B – SK Vlachovice B 2:0 (1:0)
Autor: Martin Coufalík|29. říjen 2013
Nabídka měsíce

Rezerva Luhačovic dnes přivítala rezervu z Vlachovic. Utkání se neslo v poklidném duchu a citelné bylo držení míče ve prospěch domácího celku.

Domácí se snažili držet míč, ale také to je jediné, co se Luhačovicím v první půli povedlo. Vyjma rohových kopů, které nedokázali přetlačit v úvodní branku zápasu. Soupeř vystihoval finální přihrávky a těsně před koncem první půle provedl pěknou křídelní akci, po které se dostal do šance Míča a vstřelil první branku zápasu. Po půlce svítilo na ukazateli skóre 0:1. Jenže Luhačovice po dvou minutách hry provedly neskutečný billiard a dostali se do samostatného úniku, který hasil skluzem obránce a obdržel červenou kartu. Namísto toho, aby oslabené Vlachovice padly, se semkly a držely velmi dobře obranný blok. Velkou šanci v šedesáté minutě spálil Michna, kdy nezužitkoval postranní centr a z malého vápna minul odkrytou bránu. Bohužel Luhačovice se hledaly. I když převaha byla evidentní, nic dalšího z ní nevyplynulo. V 75. minutě využil zaváhání obrany čerstvý útočník a už to bylo 0:2. V samotném závěru ještě Surý nezužitkoval centru Michny a jen těsně minul hlavou a vzápětí se zranil.

Branky: Míča, Hlavica