• Aktuality
FK Luhačovice – FC Morkovice 3:0 (0:0)
Autor: Martin Coufalík|29. říjen 2013
Nabídka měsíce

Ve 12. kole čekal vedoucí tým tabulky z Luhačovic nepříjemný soupeř a to exdivizní  Morkovice.

Z počátku zápasu se hrál vyrovnaný fotbal a na pořádnou šanci jsme si museli počkat až do 20. minuty, kdy se po rohu dostal k odraženému míči Handl a orazítkoval břevno! Ve 26. minutě si Morkovice vypracovaly další obrovskou šanci, ve středu pole se hezky uvolnil Huška a bombou orazítkoval tyčku domácí svatyně.  Poté se začali osmělovat i domácí a po půl hodině hry se po pěkné narážečce dostal za obranu David Červenka, ale jeho pokus zlikvidoval Jarka a odražený míč uklidil do bezpečí Handl. V první půli jsme viděli svižný fotbal, ale ani jednomu z mužstev se nepodařilo skórovat. Do druhé půle lépe vstoupili hosté. Ve 47. minutě, napřáhl Kapounek a jeho nádhernou střelu vytáhl Soukeník fantastickou robinzonádou! Od tohoto momentu se domácí nastartovali a na branky jsme nemuseli dlouho čekat. V 57. minutě zahrál Ševčík přímý kop a brankář Jarka propustil jeho lehkou střelu za svá záda 1:0. V 73. minutě domácí vybojovali míč a po ose Bača, Polách, David Červenka se zastavil míč až v síti 2:0. Deset minut na to se dočkal Martin Bača první branky za Luhačovice, když doklepl míč do prázdné brány 3:0.

Branky: Ševčík, David Červenka, Bača