• Aktuality
Fotbalový klub Luhačovice – Tělovýchovná jednota sokol Kateřinice 3:1 ( 2:0 )
Autor: Martin Coufalík|14. duben 2014
Nabídka měsíce

Ne zrovna šťastně vstoupil lídr podzimu z Luhačovic do jarní části soutěže. Ze dvou zápasů získal pouze bod a tak chtěl naplno bodovat v domácím souboji s Kateřinicemi. Domácí mohli jít do vedení již v první minutě, ovšem David Červenka se teprve zastřeloval. Po osmi minutách hry našel Bača za obranu rozběhnutého Červenku, který už svou šancí nepohrdl 1:0. V rozmezí 10. a 15. minuty si Luhačovice vypracovaly tři velké šance. Nejprve po standardní situaci hlavičkoval Bača, ale jeho šanci zlikvidoval efektivně Petrnek. Poté se do dvou tutovek dostal David Červenka, ale obě šance zahodil. V 18. minutě se zrodila první, ale za to obrovská šance hostů. Peredarjuk se krásně uvolnil a nabídl míč Šromovi, který z malého vápna minul prázdnou branku. Po půlhodině hry prošel do vápna Bača a zakončení Červenky skončilo na tyči! Na další šanci se čekalo do 41. minuty. Po faulu na Červenku si postavil míč Marek Polách a prostřelil vše, co mu stálo v cestě 2:0! Po začátku druhé půle mohl rozhodnout David Červenka, ale své sólo zakončil střelou nad branku. Hrál se bojovný fotbal a především v režii hostů. Obrana domácích odolávala až do 78. minuty. Střídající Novosad vybídl do sóla Neubergera, který se v zakončení nemýlil 2:1. Domácí se v závěru snažili kouskovat hru a to jim vycházelo. Navíc se dvě minuty před koncem po přihrávce Netíka uvolnil Fojtů a prostřelil Petrnka 3:1.

Branky: Červenka D., Polách, Fojtů – Neuberger