• Aktuality
Fotbalový klub Luhačovice B – TJ Družstevník Poteč 7:0 (5:0)
Autor: Martin Coufalík|12. kvě 2014
Nabídka měsíce

Domácí po zlepšených výkonech v poslední době čekal soupeř z Poteče. Luhačovská rezerva začala aktivně a hned z kraje zápasu si začala vytvářet šance. V 11. minutě se domácí dočkali první branky a to kdy se z otočky prosadil Dan Slezák.

Hosté mohli odpovědět prakticky tři minuty na to, ale ve slibné šanci míč trochu utekl Juřicovi a brankář Coufalík včasným výběhem vše vyřešil. Ve 20. minutě domácí založili rychlý protiútok a míč po ose Kuchař, Slezák, Zezulka skončil za bezmocným Malotou 2:0. Do první půlhodinky domácí vstřelili ještě dvě branky. Nejprve se po rohovém kopu prosadil na zadní tyči zcela nehlídaný Ondřej Červenka. A poté Zezulka našel v pokutovém území Kunce, který pěknou ranou navýšil vedení domácích na 4:0. V nastaveném čase první půle si Petr Smištík posunul míč na kraji pokutového území a prostřelil Malotu 5:0. Do druhé půle nastoupili domácí opět dobře a již po pěti minutách se dočkali další branky. Po rychlém protiútoku vystřelil Smištík a jeden ze stoperů při snaze zblokovat střelu do ní lehce sáhl a brankář Malota nestihl na změnu směru reagovat 6:0. Hosté se snažili alespoň zkorigovat výsledek, ale obrana Luhačovic společně s brankářem všechny šance likvidovala. A když se deset minut před koncem prosadil ve skrumáži před brankou Zdeněk Červenka, stanovil konečný výsledek na 7:0.

Branky: Slezák, Zezulka, O. Červenka, Kunc, Smištík 2x, Z. Červenka