• Aktuality
Fotbalový klub Luhačovice – FK Bystřice p.Hostýnem 0:2 (0:0)
Autor: Martin Coufalík|12. kvě 2014
Nabídka měsíce

Domácí po smolné prohře v derby s Provodovem čekal další nepříjemný soupeř a to Bystřice pod Hostýnem. Domácí začali lépe a již v 10. minutě se prosadil v pokutovém území David Červenka, ale těsně minul pravou tyč brankáře Trochty.

V závěru první dvacetiminutovky se zjevil Liška zcela osamocený před brankářem Trochtou, ale ten jeho pokus pokryl. O čtyři minuty později se tentýž hráč dostal k odraženému míči po rohu a jeho střela z voleje jen těsně minula svatyni Bystřice. Hosté se dostali k první vážnější šanci po půl hodině hry. A to když se po pěkné narážečce uvolnil Krajcar, ale nezamířil přesně. Pět minut před koncem první půle se po pravé straně uvolnil Červenka, jeho centrovaný míč podskočil Trochta a akrobaticky se snažil zakončit Košárek,  ale jeho pokus  jen těsně minul pravou tyč. Do druhé půle nastoupili lépe hosté. V 54. minutě se po pěkné kombinaci hnal sám na brankáře Kušík, ale Soukeník podržel domácí. Domácí poté byli více na míči, ale moc šancí nepřicházelo. Největší šanci domácích si vytvořil Kořenek, ale jeho střela skončila na tyči. V 78. minutě přišla rozhodující akce zápasu. Domácí ztratili na polovině hřiště míč a Krajcar po přihrávce Kušíka uklidil míč k pravé tyči 0:1. Domácí se snažili o vyrovnání, ale naráželi na pevnou obranu hostů. V nastaveném čase ještě zaběhl za obranu Šindelek a jeho krásná střela zaplula pod břevno domácí brány 0:2.

Branky: Krajcar, Šindelek