• Aktuality
Fotbalový klub Luhačovice B – Sehradice B 5:3 (3:0)
Autor: Martin Coufalík|2. červen 2014
Nabídka měsíce

Domácí po zlepšených výkonech v poslední době chtěli naplno bodovat v souboji se Sehradicemi.

První branky se domácí dočkali, již po čtvrthodině hry a to když z dálky napřáhl Honza Kořenek a jeho projektil zaplul k levé tyči 1:0. Domácí měli nadále převahu a tlačili svého soupeře. Na druhou branku se čekalo do 32. Minuty. Po levé straně se prosadil Pešek a jeho střílený centr zasunul skluzem do brány dobíhající Šerý. Pět minut před koncem první půle Slezák vysunul naběhnutého Kunce, který své sólo zakončil třetí brankou. Do druhé půle domácí prostřídali a již po pěti minutách zastavil sólo Davida Červenky nedovoleně jeden ze stoperů a následoval pokutový kop. Míč si postavil kapitán Slezák a poslal Čechmánka na druhou stranu 4:0. Za dalších pět minut vystřelil David Červenka, jeho pokus skončil na tyči, ale jako první jej doběhl Karel Netík a zvýšil na 5:0. V poslední půlhodině hry převzali otěže zápasu hosté a byli lepším týmem. Nejprve se po rohovém kopu Zerzána prosadil pěknou hlavičkou zcela nehlídaný Chlud 5:1. V 73. minutě hosté kopali přímý kop zhruba z dvaceti metrů. Míc si postavil Martin Hofschneider a krásnou ranou přes zeď překonal bezmocného Coufalíka 5:2. Deset minut před koncem vletěl mezi stopera Kuchaře a brankáře domácích Chlud a zcela nepochopitelně odpískal rozhodčí Mikulík pokutový kop. Ten s přehledem proměnil Hofschneider 5:3. Ve zbytku zápasu už domácí drama nepřipustili a pohlídali si svůj náskok.

Branky: Kořenek, Šerý, Kunc, Slezák (p), Netík – Hofschneider 2x, Chlud