• Aktuality
FK Luhačovice B – Biskupice 2:1 (2:1)
Autor: Martin Coufalík|16. červen 2014
Nabídka měsíce

Domácí neprohráli sedm zápasů v řadě a tuto sérii se snažily přetrhnout zachraňující se Biskupice.

Luhačovská rezerva se nestačila ani rozkoukat a po půl minutě hry propadl po dlouhém autovém vhazování míč na zcela volného Gajdůška, který propálil Coufalíka 0:1. Luhačovice tento moment probudil a začaly se čím dál tím víc tlačit před branku Tomaly. Po půl hodině hry, prostrčil Slezák kolmicí míč na Zezulku, s jeho pokusem si poradil Tomala, ale na dorážku Michny už byl krátký 1:1. Prakticky v zápětí mohl hosty poslat do vedení Gajdůšek, doslova vymotal beky Kunce a Kuchaře, ale jeho pokus fantasticky vytěsnil mimo tři tyče Coufalík. Minutu před koncem vybojoval míč Červenka, předložil jej Zezulkovi, který propálil Tomalu 2:1. Ve druhé půli domácí kontrolovali hru a moc šancí nepřicházelo. V posledních deseti minutách se hosté snažili vyrovnat, ale domácí obrana odolala. Luhačovská rezerva tak natáhla svou sérii bez prohry na osm zápasů. Biskupice, se rok poté co spadly o soutěž níž sousední Pozlovice, musí minimálně na rok se soutěží III. B rozloučit také.

Branky: Michna, Zezulka – Gajdůšek