• Aktuality
Luhačovice B – Jestřabí 6:1 (3:1)
Autor: Martin Coufalík|8. září 2014
Nabídka měsíce

Domácí po dvou porážkách v řadě si chtěli spravit chuť proti poslednímu celku tabulky z Jestřabí.

Do vedení se domácí dostali, již po 15. minutách, kdy se prosadil nehlídaný Křenek. Druhý úder přišel záhy. Do pěkného centru se z voleje opřel kapitán Slezák 2:0. Hosté hrozili většinou pomocí dlouhých nákopů za obranu. Po jednom takovém se na hranici pokutového území uvolnil Kolínek a střelou na zadní tyč snížil na 2:1. Domácí se před odchodem do kabin přece jen dočkali dvoubrankového náskoku. Uprostřed pole se uvolnil Bartek a jeho prudká střela nachytala Vápeníka 3:1. O osudu utkání rozhodla, již čtvrtá minuta druhé půle. Po rohovém kopu se prosadil hlavou Zdeněk Červenka 4:1. Druhý poločas se hrál prakticky na polovině hostů a bylo jen otázkou času, než přijdou další branky. V 69. minutě se po levé straně uvolnil Kunc a jeho přihrávku usměrnil do sítě Bartek 5:1. Pět minut před koncem ještě Slezák vybídl ke skórování Bartoše, který se nemýlil 6:1.
Branky: Křenek, Bartek 2x, Slezák, Červenka Zd., Bartoš – Kolínek