• Aktuality
Luhačovice - Chropyně 3:6 (2:3)
Autor: Martin Coufalík|8. září 2014
Nabídka měsíce

Domácí čekající na své první body v sezóně přivítali soupeře z Chropyně. Zraněními decimovaný domácí celek se nestihl ani rozkoukat a v 5. minutě prohrával 0:2!

Luhačovice zvýšily aktivitu a odměnou jim byla snižující branka. Po rohovém kopu se prosadil hlavou kapitán Ondřej Červenka. Hosté pečlivě bránili a vyráželi do protiútoků. Po jednom z nich pláchl obraně Urubek, ale Kořenek nadvakrát podržel domácí. Zhruba po půl hodině hry se domácí dočkali vyrovnání. Po pravé straně se uvolnil Kořenek a do jeho centru se krásně položil Fojtů 2:2. Z vyrovnání se domácí neradovali dlouho. Po zmatcích v obraně se uvolnil Urubek a střelou pod břevno poslal hosty opět do vedení. Do druhé půle Luhačovice nastoupily aktivně a dočkaly se vyrovnání. V 61. minutě si po standartní situaci našel centr, nehlídaný Ondřej Červenka 3:3. Jako v prvním případě si hosté záhy vzali vedení zpět. Domácí obrana nedokázala nadvakrát odkopnout míč do bezpečí a kapitán hostů Vaňhara, prostřelil Kořenka 3:4. Hosté poté kontrolovali hru a odměnou jim byla další branka. Na hranici pokutového území se uvolnil, Stratil a střelou na zadní tyč prakticky rozhodl utkání. V poslední minutě hosté vstřelili ještě jednu branku a uzavřeli tak účet utkání na 3:6.