• Aktuality
Fotbalový klub Luhačovice A – Vizovice 3:0
Autor: Martin Coufalík|22. září 2014
Nabídka měsíce

Na travnaté ploše se očekával tuhý boj o důležité body dvou posledních celků tabulky. Luhačovice, pod vedením nového trenéra Ervína Haragy, nastoupily v silnější sestavě, když se vrátil po zranění střelec David Červenka.

Již od úvodního hvizdu vzali osud utkání do svých rukou domácí svou aktivitou a hosté pouze čekali na brejk. Největší šanci měl v 20. minutě po rohovém kopu Rejda, když jeho dorážku vykopával obránce z brankové čáry. Další téměř 100% šanci měl na kopačce Řihák, když nedoklepl míč do prázdné branky. Po faulu na Ondřeje Červenku se kopala penalta zhruba ve 40. minutě, ani tu však jmenovec David neproměnil. V druhé půli pokračovalo dobývání svatyně Vizovic. Obranný val se prolomil střelou z dálky, kterou vyslal po výletu obránce Kořenek. To dodalo klid na kopačky domácích. Skóre se zvýšilo po přečíslení, které vedl Chuchma od své poloviny, míč předal do strany Knotovi a ten jej naservíroval před prázdnou branku Davidovi Červenkovi - 2:0. Skóre ještě upravil Polách hlavičkou po centru Bernátka. Domácí si připsali první 3 body a začali úspěšně boj o záchranu.