• Aktuality
Fotbalový klub Luhačovice B – SK Vizovice B 5:0 ( 2:0 )
Autor: Martin Coufalík|23. září 2014
Nabídka měsíce

Luhačovskou rezervu po dobrém rozjezdu do sezony čekal nováček z Vizovic. Domácí šli za třemi body hned od začátku. Již v 11. minutě se dostal k odraženému míči Zezulka a pěknou ranou do pravého rohu branky otevřel skóre.

V první půlhodině domácí spálili další dvě obrovské šance, ale jak Michna, tak Křenek narazili na dobře chytajícího Hrachového. Luhačovice se dočkaly v závěru první půle, kdy se po centru prosadil hlavou Křenek. Do druhé půle nastoupili domácí aktivně, ale dlouho se nemohli prosadit. Až v 71. minutě se pohotovou ranou prosadil dorostenec Daňo 3:0. Hosty třetí branka zlomila a v poslední dvacetiminutovce působili odevzdaným dojmem. Luhačovice si připravily velké množství šancí, ale uspěly jen při dvou průnicích Michny a Bartoše. Hosté si tak odvezli nepopulárního bůra.
Branky: Zezulka, Křenek, Daňo, Michna, Bartoš