• Aktuality
Fotbalový klub Luhačovice B – FK Příluky B 6:0 (3:0)
Autor: Martin Coufalík|6. říjen 2014
Nabídka měsíce

Luhačovskou rezervu po smolné prohře v Šanově čekal celek ze zlínských Příluk. Domácí se zakousli do svého soupeře od první minuty a diktovali tempo hry.

Do vedení se domácí dostali po patnácti minutách hry. Svoboda vybídl do sóla kapitána Slezáka, který přeloboval vyběhnutého Hefku. Pět minut na to se probil do pokutového území Bartoš a brankář Hefka ve snaze zasáhnout míč jej podrazil a nemohlo následovat nic jiného než pokutový kop. S tím si poradil Bartek 2:0. V závěru první půle ještě předložil Michna míč Slezákovi, který zamířil přesně 3:0. Do druhé půle nastoupili domácí v pohodě a velmi brzy se dočkali další branky. Centr do pokutového území propadl na Červenku, který propálil Hefku 4:0. O osudu utkání bylo rozhodnuto a tak se domácí snažili skóre ještě navýšit. V 62. minutě si na centr Svobody naskočil Karel Netík a míč zapadl přesně k tyči 5:0. Ke konci zápasu se Dan Slezák dočkal hattricku. Po pěkné narážečce se dostal do pokutového území a stejně jak při první brance přehodil Hefku 6:0.
Branky: Slezák 3x, Netík, Bartek, Červenka Zd.