Fotbalový klub Luhačovice – TJ Sokol Sehradice B 5:0 (2:0)
Autor: Martin Coufalík|3. listopad 2014
Nabídka měsíce

Atraktivní souboj o špici III. třídy skupiny B sliboval souboj rezervy Luhačovic a vedoucího týmu tabulky ze Sehradic.

Domácí vletěli do utkání jako uragán a již po dvou minutách se ujali vedení. Míč doputoval po ose Michna, Bartek až ke Svobodovi, který obešel brankáře Majzlíka a nebyl pro něj problém trefit odkrytou klec 1:0. Hosty úvodní branka nijak nerozhodila, ba naopak se mohli velmi brzo dočkat vyrovnání. V 10. minutě se kolem Červenky obtočil Horáček a po faulu na něj nařídil rozhodčí Balušek pokutový kop. Míč si postavil nejlepší střelec hostů Hofschneider ovšem jeho pokus fantasticky pokryl Kuchař. Dvě minuty na to mohla tato situace hosty mrzet. Stoper Bartoš se vydal na výlet a krásnou českou uličkou vybídl ke skórování Svobodu, jenž nabídnutou šancí nepohrdl a vsítil svou druhou branku 2:0! Domácí kontrolovali hru a ještě do konce půle zahodili několik slibných šancí. Utkání prakticky rozhodl úvod druhé půle. V 48. minutě se na pravé straně uvolnil Křenek a po jeho přihrávce zkompletoval hattrick Svoboda! Domácí naprosto ovládli hru a snažili se přidat další branky. V 71. minutě dostal pěkný centr za obranu Netík, a ač byl tísněn, dokázal dopravit míč do brány 4:0. V poslední desetiminutovce se ještě po zmatcích v obraně prosadil Bartoš a uzavřel tak účet utkání na 5:0! Domácí se tak bodově dotáhli na svého soupeře.
Branky: Svoboda 3x, Netík, Bartoš