Fotbalový klub Luhačovice - SK Boršice 0:2 (0:1)
Autor: Martin Coufalík|3. listopad 2014
Nabídka měsíce

V letošní sezóně trápící se Luhačovice přivítaly silného soupeře z Boršic.

Hosté se hned v úvodu začali prezentovat rychlou kombinační hrou a dostávali obranu domácích pod tlak. Již po deseti minutách hry se dočkali vedoucí branky. Po pěkné kombinaci ve středu pole míč doputoval ke zkušenému Kaspřákovi a jeho rána zapadla přesně k pravé tyči 0:1. Hosté po uklidňující brance zcela ovládli hru a zejména levá strana Boršic Filipský, Konrád dělala domácí obraně obrovské problémy. V jedné ze svých šancí nastřelil Filipský tyč a s jeho dorážkou si bravurně poradil Kuchař. Domácí se dostali do první šance až ve 44. minutě, kdy se střelou těsně nad bránu prezentoval kapitán Červenka. Druhá půle nám přinesla opět převahu Boršic, ale domácí držel nad vodou brankář Kuchař. Do ojedinělé šance se dostal z domácích David Červenka, kdy krásně obešel čtyři bránící hráče, ale jeho střelu zastavila tyč! Hosté tak rozhodli zápas v 71. minutě, kdy se po standartní situaci prosadil z malého vápna Brázdil. Domácí tak po další porážce zůstávají na chvostu tabulky.
Branky: Kaspřák, Brázdil