• Aktuality
FK Luhačovice – Baťov 3:1 (2:0)
Autor: Martin Coufalík|30. březen 2015
Nabídka měsíce

Domácí Luhačovice na cestě za záchranou v krajském přeboru čekal soupeř ze středu tabulky Baťov 1930. Luhačovice od první minuty diktovaly tempo hry a Baťov prakticky k ničemu nepouštěly.

První branky se domácí dočkali v 27. minutě. Po levé straně potáhl míč Marek Polách a přízemním centrem našel v pokutovém území Davida Červenku, který míč uklidil k tyči 1:0. V 38. minutě nakopl brankář Kořenek míč, jeden z obránců propadl a centr Davida Červenky uklidil do sítě hlavou Marek Polách 2:0. Do druhé půle nastoupili domácí aktivně a již po pěti minutách se prosadil z přímého kopu Marek Polách 3:0. Hosté se dočkali kontaktní branky v 61. minutě a to když Ondřej Červenka ztratil míč ve středu pole a jeho zaváhání zakončil Krajča střelou k tyči 3:1. Domácí si ve zbývajícím čase pohlídali náskok a připsali si tak důležité 3 body.
Branky: Polách 2x, D. Červenka – Krajča