• Aktuality
FK Luhačovice B – TJ Sokol Rokytnice 0:2 (0:0)
Autor: Filip Bartoš|27. duben 2015
Nabídka měsíce

Opět v kombinované sestavě nastoupila rezerva Luhačovic do zápasu s Rokytnicí. Hosté jsou tým z vrchní poloviny tabulky a od začátku bylo vidno, že se umělky nezalekli.

Rokytnice začala odpovědně bránit a nikam se nehrnula. Zato Luhačovice se snažily o kombinační fotbal, ale příliš útoků k šancím nevedlo. K jediné výrazné šanci v první půli se dostal domácí kapitán Slezák, když po chybě obrany prošel do pokutového území, ale jeho střela mířila jen do náručí brankáře. Po poločase se hosté ještě více soustředili na rychlé protiútoky. V 62. minutě hosté rozehráli aut na volného Kovaříka, jenž našel v pokutovém území volného Botha, pro kterého nebyl problém rozvlnit síť 0:1. Domácí ještě zvýšili aktivitu a hnali se za vyrovnáním. Nejblíže byl Dan Slezák, který se v 80. minutě otočil ve vápně, ale nastřelil pouze tyč. Minutu na to spálil tutovku Lukáš Ďurďa, který na zadní tyči špatně trefil skákající míč. V nastavení ještě hosté využili vabank hru domácích a zvýšili náskok na 2:0. Boj o postup zdá se, bude o každém bodu.

Branky: Both, Ščuglík