• Aktuality
FK Luhačovice – FC RAK Provodov 4:0 (2:0)
Autor: Martin Coufalík|11. kvě 2015
Nabídka měsíce

Lepší vstup do utkání si domácí asi těžko mohli představit. Již ve druhé minutě doputoval míč do pokutového území na zcela volného Hegera, který se nemýlil. Luhačovice branka nabudila a snažili se přitlačit Provodov před své pokutové území.

Po čtvrthodině hry odcentroval z pravé strany Pešek, v pokutovém území si míč našel ostrostřelec David Červenka a skluzem zavěsil 2:0. Prvních 25. minut Luhačovice hosty prakticky do ničeho nepustily. V 26. minutě domácí obrana špatně odvrátila míč, ve středu pole jej vybojoval Chalupa a bombou orazítkoval břevno. Prakticky v zápětí přišel faul domácích před pokutovým územím a následný přímý kop, Kořenek s vypětím všech sil vytěsnil na břevno! Ke konci první půle mohl ještě navýšit vedení domácích Ondřej Červenka, ale jeho hlavička jen těsně minula pravou tyč. V 53. minutě prošel středem pole Ondřej Červenka a pěknou ranou na bližší tyč zvýšil vedení domácích na 3:0. Tři minuty na to po rohovém kopu Provodova vyvezl míč Tomáš Heger a přihrávkou za obranu vybídl ke skórování Davida Červenku, který se nemýlil a definitivně rozhodl zápas 4:0. Hosté se snažili vstřelit alespoň čestnou branku, ale obrana domácích odolala až do závěrečného hvizdu.
Branky: Heger, D. Červenka 2x, O. Červenka