• Aktuality
Štědrovečerní běh Zahradní čtvrtí
Autor: Redakce|28. prosinec 2015
Nabídka měsíce

Na start 27. ročníku štědrovečerního běhu Zahradní čtvrtí se 24. prosince postavilo 150 závodníků.

V kategorii 0-6 let běželo 29 dětí, na prvním místě doběhl Štěpán Plášek, před druhým Erikem Máčalou a třetím Lukášem Pláškem. Z dívek byla nejlepší Julie Slámová, druhá Libuše Mališková a třetí doběhla Adéla Kmentová. Mezi staršími dětmi (7-9 let) z 26 běžců zvítězil Jan Kulha, druhý byl Šimon Mudrák a třetí Václav Pešák. V kategorii dívek doběhly ve stejném čase na prvním až druhém místě Tereza Čechová a Kateřina Kacálková, následovány třetí Adélou Katriňákovou. Před hlavním závodem dospělých ještě následoval souboj dívek a chlapců ve věku 0-14 let, kterých se do závodu přihlásilo 18. Nejlepší Tomáš Martinec byl v cíli následován druhým Lukášem Garajou a Šimonem Slámou, z dívek byla nejlepší Dagmar Hubáčková, druhá doběhla Kateřina Nevěřilová a třetí Renata Dufková. V napjatě očekávaném souboji 49 mužů a 28 žen zvítězil favorit Michal Hubáček, na druhém místě doběhl Vojtěch Sýkora a třetí místo vybojoval Štěpán Mudrák. První ženou v cíli byla Barbara Vavrysová, následována druhou Jitkou Kovaříkovou a třetí Dagmar Hubáčkou.