Skip to main content

• Aktuality
Florbalisté Luhačovic předvedli výborné výkony na turnaji starších žáků v Želechovicích nad Dřevnicí
Autor: Jan Tomala|22. únor 2016
Nabídka měsíce

Celkem 6 týmů se zapojilo do bojů o ceny a celkové umístění: Domácí - ŠSK Želechovice nad Dřevnicí, DDM Luhačovice A, DDM Luhačovice B, FBK Halenkovice, FBC Slušovice, DDM Astra Zlín. Hrací doba jednoho zápasu byla stanovena na 2x8 minut a systém hry každý s každým.

Tým A získal po dvou výhrách, dvou remízách a jedné prohře 6 bodů. Skóre 12:5. Celkově obsadil pěkné třetí místo v turnaji. Nejlepším hráčem A týmu Luhačovic byl vyhlášen Jakub Plášek, který nastřílel 5 gólů našeho týmu.
SESTAVA: Jakub Plášek, Dominik Mejzlík, Tomáš Martinec, Vít Pinďák, Radim Pinďák, Martin Miklas, Roman Máčala, G – Ondřej Kraus

Tým B se také nenechal zahanbit a získal po jedné výhře, jedné remíze a třech prohrách 3 body. Skóre 8:12. Celkově obsadil páté místo v turnaji. Nejlepším hráčem B týmu Luhačovic byl vyhlášen Michal Hyžík.
SESTAVA: Michal Hyžík, Jakub Hájek, Radek Holub, Jindřich Caletka, Maxim Bitto, Miroslav Velísek, G – Jan Kacálek

Všem hráčům blahopřejeme a děkujeme za předvedené výkony.