Skip to main content

• Aktuality
Fotbalové béčko v úvodním jarním utkání III. třídy porazilo Rudimov, áčku Luhačovic vyšla generálka na krajský přebor
Autor: Nikola Synek|30. březen 2016
Nabídka měsíce

S příchodem jara se rozjíždějí i fotbalové soutěže týkající se fotbalistů lázeňského města z týmu FK Luhačovice. Béčko Luhačovic už v neděli 27. března úšpěšně sehrálo první zápas jara v rámci III. třídy proti Rudimovu.

„Na branku Jelínka z první půle dokázal soupeř ješte reagovat vyrovnávací brankou z kraje druhé půle. Domácí ale trpělivou kombinační hrou zatlačili soupeře před své pokutové území," informuje na svém webu FK Luhačovice. Odměna za dobrý výkon luhačovických hráčů se v utkání brzy dostavila. „Přišla branka po rohovém kopu a to kdy se prosadil hlavičkující Coufalík. Poté se po hezké kombinačni akci prosadila zimní posila Zoubek a v závěru se prosadil hlavou Rejda 4:1!", uvádí klub k dalšímu průběhu utkání.
Optimistický výhled na první jarní mistrovské utkání krajského přeboru, které se koná v sobotu 2. dubna od 13 hodin na domácím hřišti, získali také reprezentanti z luhačovického fotbalového áčka. Podařilo se jim totiž porazit v generálce na první zápas na domácí půdě tým FC Strání.
"Kvalitní soupeř se prezentoval dobrým kombinačním fotbal ovšem troskotal na naší pozorné obraně. V zápase jsme byli nebezpečnějším týmem a třikrát jsme se dokázali gólově prosadit.
V první půli hlavou zakončil rohový kop kapitán Ondřej Červenka. Ve druhém poločase po průnikové přihrávce lobem překonal brankáře hostů Bernátek. Na konečných 3:0 po kombinační akci dával Polách," uvádí se na stránkách FK Luhačovice.
Nezbývá doufat, že dobré výkony vydrží ať už hráčům béčka nebo áčka i do dalších utkání. Další informace, včetně rozpisu utkání pro jarní část sezóny, lze nalézt na www.fkluhačovice.cz, oficiálním webu luhačovického fotbalového klubu.