• Aktuality
FK Luhačovice B – Mladcová B 4:1 (2:0)
Autor: Martin Coufalík|8. srpen 2016
Nabídka měsíce
Po vydřeném vítězství A mužstva s Kelčí čekal první zápas nové sezóny i B mužstvo. Domácí mohli jít do vedení již ve druhé minutě, ovšem David Červenka si na Černého nepřišel. To co se mu nepovedlo ve druhé minutě, to se povedlo na jedničku v minutě sedmé.

Dezorientovaný Zapletal zahrával malou domů na brankáře Černého, ale jeho úmysl vystihl David Červenka a střelou šajtlí otevřel účet zápasu 1:0. Béčko Luhačovic mělo převahu celou první půli, ovšem ne a ne přidat druhou branku. Druhý úder přišel až v 38. minutě po dlouhém nákopu Rejdy se prosadil hlavou opět David Červenka 2:0. Do druhé půle nastoupili domácí aktivně a již po třech minutách prošel obranou Jelínek a přidal třetí zásah. V 59.minutě proskotačil nepovedený odkop brankáře Coufalíka tak šťastně, že se Daňo řítil sám na bránu a nadvakrát se prosadil 4:0. V 74. minutě stihl míč na hrací ploše Svízela a předložil jej do pokutového území na Matěje Vyvlečku, který střelou z první ho doteku přidal čestný zásah 4:1. Béčko Luhačovic tak vstoupilo do sezóny vítězně.

Branky: David Červenka 2x, Jelínek, Daňo – Vyvlečka