• Aktuality
Béčko vybojovalo bod ze hřiště Návojné
Autor: FK Luhačovice|2. červen 2017
Nabídka měsíce
Béčko druhý týden po sobě zajíždělo k venkovnímu zápasu a to na horkou půdu Návojné. Do utkání jsme vstoupili lépe my a po pěkných kombinačních akcích jsme se zejména po centrech ze strany dostávali do zakončení.

Největší šance měli hlavičkující Z. Červenka a Zmeškal, ovšem ani jeden pokus nemířil mezi tři tyče domácí svatyně. V 16. minutě přisla pro nás studená sprcha, za obranu si zaběhl střelec domácích Josef Řehák a přehodil vyběhnutého Coufalíka (1:0). Za dalších šest minut se tentýž hráč prosadil znovu, a to hlavičkou po rohovém kopu (2:0). S utkáním jsme se snažili ještě v první půli něco udělat, ale za zmínku stojí pouze volný přímý kop Jelínka, který vyrazil Řehák. Do druhé půle jsme nastoupili svěže a více méně celý poločas se Návojná jen bránila a zkoušela dlouhými nákopy hledat Řeháka. V 61. minutě jsme se dočkali zasloužené branky! Coufalík vyboxoval centrovaný míč do pokutového území, Michna našel přesnou přihrávkou Jelínka, který míč potáhl a našel naběhnutého Horáčka. Ten své sólo s přehledem proměnil v gól (2:1). V 69. minutě mohli domácí rozhodnout, ale Řehák se zalekl hattricku a svou tutovku zahodil. Domácí se poté bránili a když už to vypadalo, že své vedení udrží, přišla naše vyrovnávací branka. Po pravé straně potáhl míč mladíček Hyžík, přesným centrem našel naběhnutého Jelínka, který se v takových šancích nemýlí a vyrovnal!!! V nastaveném čase jsme utkání mohli rozhodnout, ale přihrávku na Zmeškala zastavil v poslední chvíli Janáč. Pokutové kopy jsou loterie a stejně jako minulý týden se nám bodík navíc nepodařilo vydolovat. Tři kola před koncem tak žije ještě malá jiskřička naděje na titul a při shodě výsledků se můžeme radovat stejně jako A mužstvo ve vyšší soutěži. Ale nemáme to již ve svých rukou...

Branky: Řehák Josef 2x - Horáček, Jelínek