• Aktuality
Béčko FK Luhačovice v posledním domácím utkání sezóny smetlo v derby Pozlovice
Autor: Nikola Synek|14. červen 2018
Nabídka měsíce
Krásnou výhrou plnou gólů se rozloučili při posledním domácím utkání sezóny 9. června fotbalisté béčka FK Luhačovice.

Derby s Pozlovicemi si už jistí vítězové okresního přeboru vychutnali, i když ze začátku výsledek utkání tak jasný nebyl. Pozlovice dokonce zaskočily soupeře, když se hned ve 2. minutě trefil do domácí sítě Kuchař. Vše se ale obrátilo brzy ve prospěch domácích a Pozlovice držely krok jen do poločasu, když po první půli byl vyrovnaný výsledek 2:2. Po přestávce ovšem nastala mistrovská kanonáda a zatímco hosté se nestrefili už ani jednou, těšili se domácí z dalších 7 vstřelených branek a nakonec tak zvítězili 9:2. "Klíč od Luhačovického Zálesí zůstává v FK Luhačovice!", mohl se tak k tým hrdě pochlubit o výsledku derby na svém facebooku.

Hned dva z domácích hráčů přitom v zápase zaznamenali hattrick, a to Štěpán Červenka a Lukáš Ďurďa. Po jednom gólu přidali Zámorský, Bartek a Zábojník. Na hráče po zápase čekalo také dekorování mistra přeboru.

Zlato pro Luhačovice!  (foto převzato z FB Fk Luhačovice /autor: J. Zahnaš)