• Aktuality
FK Luhačovice B – Nedašova Lhota 3:1 (0:0)
Autor: Martin Coufalík|10. duben 2012
Nabídka měsíce

Domácí po jasné výhře ve Vlachovicích chtěli naplno bodovat i v domácím prostředí. Hned z kraje zápasu se domácí dostali pod velký tlak hostů.

Již v 10. minutě hosté nastřelili tyč, odražený míč si zpracoval Vaněk, ale svou 100% šancí pohrdl.  Ve 14. minutě se za obranu domácích dostal Struhař a své sólo zakončil střelou do brankáře domácích. Ve 20. minutě prošel po kraji Struhař a centrovaný míč na zadní tyči zakončoval Vaněk, ale jeho střela mířila příliš nad branku. Poté se o slovo přihlásili i domácí, ale střela Smištíka postrádala přesnost.

Hosté se na konci poločasu dostali do obrovské šance. Struhař opět prošel po kraji hřiště, nacentroval míč na zadní tyč a Vaněk zakončoval do prázdné svatyně domácích, ale domácí zachránil fantastickým zákrokem Coufalík. Poločas skončil bezbrankovou remízou. Domácí do druhé půle nastoupili jak pokropení živou vodou. V 54. minutě si Fojtů posunul míč na hranici pokutového území a krásnou střelou k tyči otevřel skóre 1:0 pro domácí. V 62. minutě přistrčil Smištík míč Pláškovi, který prostřelil Fojtíka podruhé 2:0. V 65. minutě se prokličkoval v pokutovém území Křenek, vystřelil a Fojtík vyrazil míč na zcela volného Surého, který čekal tak dlouho až jeho slabou střelu pokryl brankář hostů. Své zaváhání napravil o dvě minuty později. Pěknou přihrávkou vybídl do sóla Kunce, který obstřelil Fojtíka a zvýšil na 3:0. Hosté se po třetí brance rázem probudili a začali se tlačit do útoku.

V 72. minutě se po špatné domluvě brankáře Coufalíka s obranou prosadil Struhař a dal hostům šanci. Hosté se nadechli k obrovskému náporu a obrana domácích se schylovala jen k odkopům. Domácí stejně jak ve Vlachovicích rozhodli o svém vítězství třemi brankami v rozmezí 15 minut. Hosté ač měli víc brankových příležitostí odjeli nakonec s prázdnou.

Branky: Fojtů, Plášek, Kunc – Struhař