• Aktuality
FK Luhačovice B – TJ Družstevnik Poteč 3:0 (1:0)
Autor: Martin Coufalík|22. duben 2013
Nabídka měsíce

Luhačovice po remíze v Biskupicích, chtěly naplno bodovat v domácím zápase s Potečí, která se chtěla oklepat po debaklu v minulém kole, kdy v domácím zápase s Rokytnicí inkasovali potupných šest branek. Domácí zatlačili svého soupeře od první minuty, ale obrana hostů odolávala.

Tak trochu paradoxně se do první velké šance dostali hosté. Mana přetlačil v souboji stopera Surého a postupoval sám na bránu, ale jeho pokus o kličku bravurně zneškodnil gólman domácích. První branky se tak domácí dočkali po půl hodině hry. Netík se uvolnil před pokutovým územím a jeho střela zaplula přesně k pravé tyči. Do druhé půle nastoupili domácí aktivně a po zásluze se již záhy dočkali druhé branky. Po pěkné narážečce se do pokutového území dostal Karel Netík a prostřelil gólmana hostů 2:0. Hosté se snažili s výsledkem něco udělat, ale dostali se do jediné vážnější šance, kterou zlikvidoval Coufalík. V nastaveném čase tak korunoval svůj skvělý výkon Karel Netík, který si zpracoval pěkný centr za obranu a střelou z voleje dokonal hattrick. Domácí zcela po zásluze vyhráli 3:0.

Branky: Netík 3x

Sestava domácí: Coufalík – Hubáček, Surý, Bartoš, Kunc – Hrnčiřík, Slezák, Červenka, Novosad, Křenek – Netík

Do utkání nastoupili: Baumann, Piják, Ševčík

Sestava hosté: Kolařík – Pešout, Tvarůžek, Fojtík, Mňačko, Juřica, Procházka, Mana, Smolek, Mana R., Gargulák

Do utkání nastoupili: Kozubík, Masař