Skip to main content

• Aktuality
Luhačovičtí orientační běžci si na MČR v nočním orientačním běhu rozdělili jednu sadu medailí
Autor: Libor Slezák|22. duben 2013
Nabídka měsíce

V sobotu 20. dubna se v Dolním Bousově za účasti více než 300 závodníků běželo první letošní MČR v nočním orientačním běhu.

Z osmi sad medailí putovala jedna sada do Luhačovic. Zlato získala s pětiminutovým náskokem mladší dorostenka Bára Vavrysová (kategorie D16), stříbro dovezl v kategorii H20 Michal Hubáček (v této kategorii získal skvělé páté místo i Johan Vavrys) a bronzovou medaili vybojoval v kategorii H16 Vojtěch Sýkora.