• Aktuality
FC Start Mirošov – FK Luhačovice B 1:3 (1:2)
Autor: Martin Coufalík|22. kvě 2013
Nabídka měsíce

Do utkání vstoupili hosté aktivně a první větší příležitost si vypracovali domácí. Po pravé straně prošel Rajznauer, ale jeho střelu zlikvidoval gólman hostů.

Poté hosté zatlačili svého soupeře a v desáté minutě se do první velké šance dostal Milan Liška, ale jeho tutovku skvěle vychytal gólman domácích. Zhruba po dvaceti minutách hry, pronikl po pravé straně Baumann, pěkně přihrál před prázdnou bránu Slezákovi, ovšem jeho branka neplatila pro ofsajd. Hosté se dočkali ze sílícího tlaku první branky ve 22. minutě. Milan Liška si pěkně narazil míč s Červenkou a propálil brankáře hostů 0:1. Zhruba po půl hodině hry zahrávali hosté volný přímý kop, k míči se postavil Piják a jeho střela zaplula po chybě bránkáře pod břevno 0:2. Domácí se dočkali snížení o malou chvíli na to. Rychle rozehráli přímý kop a po průniku do pokutového území stál na konci akce Rajznauer a snížil. Druhá půle se odehrála prakticky celá v režii hostů. V 58. minutě tak rozhodl o výsledku Milan Liška, který prošel sám do pokutového území a pěknou ranou na zadní tyč zvýšil vedení hostů na 1:3. Dvacet minut před koncem se do velké šance dostal Baumann, ale jeho střelu pokryl gólman domácích. Rezerva Luhačovic tak kromě porážky ve Slopném bodovala v každém utkání v jarní části.

Branky: Rajznauer – Liška 2x, Piják