• Aktuality
Štítná nad Vláří B – FK Luhačovice B 1:0 (0:0)
Autor: Martin Coufalík|28. kvě 2013
Nabídka měsíce

Zachraňující se rezerva Štítné potřebovala v domácím utkání s Luhačovicemi nutně vyhrát. Domácí začali aktivněji a již po 25. minutách hry zahrávali osmou standardní situaci, ale spolehlivě chytající brankář Kuchař vše pokryl.

V prvním poločase nepřišla žádná větší šance a tak se obě mužstva rozešla do kabin za stavu 0:0. O osudu utkání tak rozhodla jediná branka. V 64. minutě domácí přečíslili obranu hostů a pěkný centr za obranu si zpracoval Hnaníček a střelou k tyči poslal domácí do vedení! Hosté se ve zbytku utkání snažili vyrovnat, ale domácí svůj těsný náskok uhlídali. Získali tak důležité tři body k záchraně.

Branky: Hnaníček

Sestava hosté: Kuchař – Kunc, Michalec, Coufalík, Hubáček (71. Pařízek) – Galuška (65. P. Suchý) Červenka, Novosad, Slezák, Netík – Baumann (65. M. Suchý)